Showroom s poradnou v Praze (pouze po domluvě předem)|Vyzkoušení materialu a zaučení ZDARMA|Dodáváme se softwarem|Rádi poradíme na 737 209 935 (Po-Pá: 10:00-17:00)

Proč nakoupit u nás?

1. Máme za sebou technické vzdělání a nadšení pro technologie, software a hobby programování. Máme kolem sebe také lidi, kteří staví pohyblivé interaktivní roboty pro výstavy a podílí se na vývoji 3D tiskárem v České republice. Máme tak kde čerpat případné znalosti a zkušenosti.

2. Zpravidla nejsme nejlevnější na trhu, důvodem je, že si své práce a znalostí vážíme a dokážeme svým zákazníkum skutečně poradit a ne pouze recitovat propagační materiály výrobců, jenž jsou často nadhodnocené. Navíc nabízíme našim zákazníkům podporu při práci se stroji.

3. Jsme skutečným officialní dovozcem značek xTool, Ortur a můžeme tak poskytnout maximální podporu při problémech nebo opravách. S těmito výrobci máme vřelý osobní kontakt a jsme tak schopni řešit problémy s pomocí jejich technického oddělení "téměř" v reálném čase. Stejně tak jsme schopni zajistit náhradní díly, jenž nejsou obvykle v nabídce a můžeme tak poskytnou plný servis. Pro značku xTool jsme 6/2023 získali výhradní distrubčí zastoupení pro Českou Republiku a jsme tak jediný officialní distributor této značky. Udělené certifikace na konci tohoto článku

  • Na základě plné podpory ze strany xTool můžeme svým zákazníkům, kteři se rozhodnou zvolit tutu značku nabídnout po zaruční lhůtě náhradní dily, které není možné zakoupit. Díly jako jsou ložiska, pojezdy, motory, řidíci desky,... jednoduše vše z čeho se přistroje skládájí.

4. Vždy Vám na základě vašich potřeb doporučíme stroj, jenž potřebujete a nebudeme Vás tlačit do dražší varianty pokud ji nevyužijete.

5. Zároveň Vám také nebudeme tvrdit, že stroj zvládne něco co není v jeho silách (napřiklad tvrzení některých prodejců, že 20W gravírka zvládne efektivně řezat ocelové pláty, také se Vás nebudeme snažit přesvědčit, že stroj s výstupní světelným výkonem 20W má ve skutečnosti 24W jako kdyby neexistovaly žadné ztráty apod.

6. Většinu strojů máme skladem a pokud ne, tak jsou na cestě a dodáváme je v řádu dnů. Jsme napojeni přimo na výrobce, ne překupníky a dokažeme tak zboží získat velmi rychle. V připadě objednávek doplňkového sortimentu jenž nemáme běžně v nabídce nás kontaktujte rádi Vám zjistíme cenu a dobu dodání.

7. Nabízíme složení stroje s následným předvedením jak stroj obsluhovat. Naučime Vás jak ovládat software a vysvětlíme rozdíly mezi placenými a neplacenými verzemi. Samozřejmostí je zasvěcení do vhodných formátu souboru jenž budete použivat.

8. Software je nedílnou současti laserových gravírek, bez softwaru a schopnosti jej efektivně obsluhovat se jedná pouze a předražený kus železa, na který se bude prášit. Rádi Vás softwary provedeme, vysvětlíme a připadně jsme na telefonu Vám kdykoli pomoci během vaši tvorby. Ač to na začatku vypadá složitě, když máte partnera, který Vám kdykoli poradí v dané situaci, tak si rychle použití stroje osvojíte.

9. Stroje pouze neprodávame, opravdu je používame k výrobě našich vlastních produktů pro náš druhý eshop lovelu.cz a stroje umíme nejen obsluhovat po vybalení z krabice, ale umíme je také "doprogramovávat" pomoci řidících parametrů a nastavit tak řidíci GRBL desku přistroje pro nové doplňky či úpravy o které se rozhodnete své přistroje rozšířit či vylepšit.

10. Jsme na telefonu a kdykoli potřebujete, poradime Vám klidně i za několik let. Jsme tady pro Vás a naši podporu budete mít přibalenou ke každému stroji:) Pokud nás nezastihnete, není potřeba nás nahánět, na zmeškané hovory voláme zpět, jakmile máme chvíli času.

11. Pokud v daný moment nejsme schopni Vaš požadavek okamžitě vyřešit, nebo se jedná pro nás o situaci, se kterou jsme se zatím nesetkali, tak si k vašemu dotazu či problému dostudujeme materiály, kontaktujeme výrobce a zjistíme jak situaci řešit a před předáním informace zpět k vám si to ověřime na našem stroji.

12. Nabízí samozřejmě jak záruční tak pozáruční servis, kdy Vám s ohledem na aktuální cenu přístroje na trhu a jeho schopnosti doporučime nejvhodnějši řešení opravy či náhrady komponentu.

13. Chcete se se strojem před koupit seznámit? Vidět jak se používa v praxi a co vše je potřeba? Není problém, sjednejte si s námi schůzku a můžete s námi strávit dopoledně či odpoledne kdy Vás všim co Vás zajíma provedeme, a Vy tak budete činit rozhodnutí na základě prožité a osobní zkušenosti.

14. Poskytneme Vám potřebné ovládače a knihovny při připadné prvotní nekompatibilitě, napřiklad při propojení s MacOS, kdy se systému například nedaří rozpoznat gravírku připojenou do USB. V našem članku s užitečnými odkazy naleznete soubory ke stažení, které Vám pomůžou začít stroje používat. Pro složitějši výzvy máme svou knihovnu ovládačů, jenž rádi poskytneme zákazníkům v připadě nekompatibility jejich přístroje PC či MAC (některé tipy&triky a řešení problémů s kompatilibitou si hlídáme a sdělujeme pouze v připadě zakoupení některého z přístrojů)

Udělené CERTIFIKÁTY

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz