Showroom s poradnou v Praze (pouze po domluvě předem)|Vyzkoušení materialu a zaučení ZDARMA|Dodáváme se softwarem|Rádi poradíme na 737 209 935 (Po-Pá: 10:00-17:00)

Hot foil stamping 8x10cm - Lis pro termo ražbu s odviječem a přislušenstvím

Kód: VEV80100
11 990 Kč –8 % 10 990 Kč 9 082,64 Kč bez DPH
Skladem

Hot foil stampingový lis pro termoražbu (horká ražba) s nastavitelnou teplotou 0-350°C na digitální displeji.

Vhodný pro zlatotisk(metalická ražba), embosování, vypálení (např. logo do dřeva)

Včetně kompletního příslušenství ciz. detailní popis.

Výkon: 300w

Velikost raznicí desky pro štočky(raznice) je 8x10cm

Nastavení teploty 0-350° C

 

Detailní informace

Poradenství
Pomůžeme s výběrem
Poradíme Vám nejlepši řešení pro Vaše potřeby a rozpočet
Naučime Vás stroje používat
Naučime Vás stroje používat
Máme technické zázemí a rozumíme našim produktům, na kterých sami vyrábíme
Předvedeme v praxi
Předvedeme v praxi
Rádi vám přistroj předvedeme, vysvětlíme jak ho používat a otestujeme materiál, který si přinesete či zašlete
Sestavení přistroje
Sestavení přistroje
Po domluvě Vám rádi přístroj sestavíme a předvedeme jak jej obsluhovat
Záruční a pozáručí servis
Záruční a pozáručí servis
Při pozáručním servisu doporučime nejvýhodnějši řešení opravy

Detailní popis produktu

Stroj na ražení(otisk) horké fólie 8x10cm 

Profesionální hot stampingový lis pro metalickou termo ražbu (zlatotisk). Vhodný také pro embosování (napřiklad kůže, či kartonu) a také na vypálení log či jiné grafiky do dřeva, kartonu či kůže. idealní také výrobu dřevěných vizitek.

Ukázka možné tvorby v galerii či přimo na našich fotoalbech lovelu.

Vhodné pro vizitky, diáře, zápisníky, moleskiny (logo firmy, datum,..), kožené detaily(label) na oblečení, meze vaši představivosti využití se nakladou. Litujícím faktorem je pouze maximalní výšká vloženého materiálu/produktu jenž je maximálně 22cm

 

Nově vylepšený stroj na lisování horkých fólií je vyroben z nerezové oceli a slitiny hliníku, odolný a spolehlivý. S odvíječem(držákem) folie, digitálním panelem, základní deskou se stupnicí a polohovacím posuvníkem se Hot stampingový stroj snadno ovládá a používá. Je vybaven nadstandartní 10x13 cm horkou lisovací deskou, rozsah výšky zdvihu je nastavitelný (maximálně 22 cm / 8,66 palce). Teplota je stálá a nabízí nastavení rozsahu 0-350 ℃ displej zobrazuje nastavenou teplnotu a také teplotu teplotu v realném čase pro profesionální výsledek. Je to perfektní nástroj pro ražbu/razítkování/embosování/vypalování!

 

 

Digitální regulace teploty

Ulehčete si život s digitální LCD displejem, pohodlně, teplota je nastavitelná v rozsahu 0-350 ℃, Razíci stroj je vybaven přesnou regulaci teploty. Vybaveno lakovaným pláštěm z hliníkové slitiny, který je bezpečný, vodotěsný a odolný proti korozi. Spínač a pojistky zajišťují bezpečný provoz.

 

 

 

Odvíječ metalické folie (zlatotisk)

Metalickou folii lze umístit přímo na držák(odvíječ), díky čemuž je celý proces ražení horké fólie rychlejší a pohodlnější.

 

 
 
Nově navržený pohyblivý montážní otvor pro mosazné formy ve tvaru U usnadňuje instalaci a výměnu mosazné raznice (stočku). Lze aplikovat na větší velikosti produktů a má širší pozici pro lisování za tepla. Lze samozřejmé takou použivat nalepovací štočky (raznice) jenž lze opakovaně odlepovat a nalepovat. Samotný proces je tak snažší umístite štoček (razící desitčku) do přesné pozice na produktu jenž chcete orazit, následně stlačite lis směrem k produktu tak aby se destička přilepila k razící ploše.
 
 
Protiskluzová rukojeť na straně je vyrobena z nerezové oceli, odolná a nelze ji snadno deformovat, a černá část nahoře je účinná proti sklouznutí, díky čemuž je proces ražení bezpečnější a pohodlnější.
 
 

Základna s měřítkem a polohovacím posuvníkem je vyrobena z hlníku s plnou 3 barevnou stupnicí 3, vertikální a horizontální stupnice jsou přesné po 1 mm. Polohovací jezdec je vyroben z bakelitu, odolný vůči vysokým teplotám, bez poškrábání, pro pohodlnější polohování.

 

 

Nastavení výšky - nastavení zdvihu se reguluje uvolněním šroubů na zadní straně. Po povolení šroubů lze bronzovací plošinu nastavit nahoru a dolů. Maximální výška nastavení je 22 cm. Nejlepší zdvih tlaku je kolem 3 cm což je dostačující pro většinu aplikací.

 

Obsahem balení jsou také nezbytné doplňky pro maximalní pohodlí při práci se strojem. Vše potřebné přibaleno včetně náhradních dílů a nářadí.

 

 

  • 1 x stroj na ražení fólie za tepla
  • 1 x Klíč 1x imbusový klíč
  • 1 x vysokoteplotní páska
  • 2 x zlatá fólie pro testovací stroj
  • 1 x sada polohovacího jezdce 1
  • x Uživatelská příručka

 

 

 

Současti balení: náhradní pojistky, náhradní přivodní kabel k tepelné desce, nástroje pro seřízení razící plochy, bakelitový doraz pro přesné ražení a testovací zlatá a střibrná folie

Přiložený manual je v ANGLIČTINĚ avšak v jednoduchých větách s obrázky. Případně Vám rádi poradíme.

Rozměr raznice:  do rozměru 80x100mm (maximální rozměry embosovacího štočku)
Napájení:  230V AC 300w
Nastavení teploty: 0-350 ° C

Rozměry: 385mm x 224 x 190mm (včetně odvíječe)

Hmotnost: 5,36kg

 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Termolisy a ražba
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 5.36 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz